Відгуки про роботу АН Елемент

23.04.2024  Катя

Дуже задоволена співпрацею з АН Елемент, особлива подяка ріелтору Марії. Одразу відчувається що тобі йдуть на зустріч, спілкування було комфортне, щире, приємне. Ну і результат співпраці був відмінний. Рекомендую!

23.03.2024  Катерина

Хочу висловити подяку агенству 'Елемен' за співпрацю. А найбільше Марії! Це прекрасна людина, дійсно професіонал своєї справи! Якщо вам потрібен надійний і порядний ріелтор, звертайтесь до Марії!

27.02.2024  Ольга

Хочу дуже подякувати агенству нерухомості 'АН ЕЛЕМЕНТ, особливо Сергію, який повністю відповідає характеристикам справжнього ріелтора. Приємно мати справу з професіоналами своєї справи. Свою роботу зробили дуже оперативно. Дякуємо за організованість, та грамотний підхід.Буду рекомендуватиму Вас своїм друзям і знайомим!

22.11.2023  Наталя

Приємно вражена роботою ріелтора Кравченко Володимира і всієї команди агентства . Все чітко, злагоджено , питання вирішуються миттєво. І головне - повага до клієнта. Бажаю успіхів, гарних клієнтів ! Щиро дякую за допомогу !

20.04.2023  Вікторія

Хочу подякувати Оксані за професіоналізм та швидкість. Ми дуже задоволені Вашою працею😉.Найкраща Агенська компанія🫶🏻 Будемо надалі співпрацювати☺

01.03.2023  Тетяна

Хочу подякувати рієлтору Тетяні, та всій команді агенства 'Елемент', за професіоналізм в роботі. Незважаючи на ситуацію в країні, команда продовжує якісно надавати послуги, та допомогли мені швидко продати квартиру.

23.02.2023  Євген

Хочу подякувати агентству «Елемент» за надані послуги. Вони зробили не можливе! РЕКОМЕНДУЮ!!!!!! А саме ріелтор ТетянаЯ не можу висловити словами свою подяку і вдячність👍👍👍👍👍👍👍👍👍

21.02.2023  Юлія

Щиро рекомедуємо агенство Елемент, особливо дякуємо нашому агенту пані Світлані, за розуміння,позитив, легкість в спілкуванні та безумовно високий професіоналізм та супровід до останніх акордів. Котра допомогала нам швидко та комфортно реалізувати задуми з продажем нашоі квартири та в придбанні новоі!Бажаємо вам гарних клієнтів та задоволення від роботи!

28.01.2023  Людмила

Якщо ви шукаєте справжнього професіонала , відповідальну, наполегливу людину, яка допоможе знайти житло вашої мрії, то рекомендуємо звернутися до ріелтора Тетяни Демитор

27.01.2023  Євгенія

Задоволена послугами агентства. Ріелтор Демитор Тетяна справжній професіонал і чуйна та коректна людина. Буду рекомендувати її своїм знайомим.

07.12.2022  Елизавета

Очень хорошее агентство!!!Рекомендую!!!!Особенно риелтору Светлане,огромное спасибо, очень довольна покупкой жилья и его оформлением,все быстро, комфортно!!!

23.11.2022  Олександра

Дуже дякую , гарне агентство та гарні працівники (уважні) . Дуже швидко знайшли квартиру, дякую за нове житло!!!

11.11.2022  Ольга

Дякую Агентству нерухомості 'Елемент' , що професійно втілюють мрії своїх клієнтів у життя! Окрема подяка Світлані Трофімішин. Все було швидко, злагоджено, професійно. Буду рекомендувати всім знайомим і друзям.

08.10.2022  Оля

Дякую ріелтору Тетяні за те, що допомогла швидко продати квартиру. Спілкування з нею було інформативним, а співпраця приємною. Професійний підхід і цінні поради. Буду рекомендувати знайомим!

26.09.2022  Людмила

Співпрацею з агентством Елемент залишилась дуже задоволеною. Робота була злагоджена, чітка і обгрунтована. Всі питання вирішувались коректно, чітко, без зволікань. Ріелтор, Демитор Тетяна, виявилась дійсно тією людиною, яка насправді знаходиться на своєму місці : професійна, коректна, майстерна в переговорах, швидко реагує, добре орієнтується в ситуації на ринку та юридичних аспектах угоди, дуже приємна. Я дуже вдячна вашому агентству і, звичайно, буду радити вас своїм друзям і знайомим

23.09.2022  Ярослава

Люди професіонали своєї справи. Вміло знаходять підхід до кожного клієнта.

16.06.2022  Gennadiy

Задоволений послугами агентства. Якість обслуговування на вищому рівні. Великий вибір нерухомого майна, з якого запропонували потрібні варіанти, показали та проконсультували. Рекомендую до послуг.Окрема подяка пані Світлані!


Залишити відгук

Введіть Ваше ім'я
Введіть текст відгуку

Замовити зворотній дзвінок