Про нас

Агентство нерухомості «Елемент» - сучасна платформа операцій з нерухомістю у м. Вінниця та надійний помічник у вирішенні будь-яких питань в цій сфері. Постійний розвиток, навчання і практичний досвід дозволяють пропонувати клієнтам найкращі умови та укладати вигідні угоди для всіх сторін.

Послуги агентства нерухомості «Елемент»:

Купівля квартири, будинку або комерційної нерухомості в місті або в передмісті. База агентства постійно оновлюється, з'являються ексклюзивні цікаві об'єкти, що дозволяє запропонувати покупцеві нерухомість, яка повністю відповідає його вимогам.

Продаж будь-якого об'єкту нерухомості або його частини за максимальною ціною. Співробітники володіють інструментами та методиками, що дозволяють вигідно представити об'єкт і швидко знайти покупця.

Оренда на вигідних умовах і на будь-який термін житлову або нежитлову нерухомість в обраному районі міста. Для вас підберуть й покажуть цікаві варіанти, розкажуть про всі нюанси та допоможуть оформити договір оренди правильно.

Продаж або купівля земельної ділянки.

Кваліфікована допомога в питаннях пов’язаних з нерухомістю.

Співпраця з клієнтами здійснюється на засадах не тільки довіри та розуміння, а й відкритості та доступності будь-якої інформації. На будь-якому етапі співпраці ви можете отримати детальну інформацію про стан об'єкта, його правовий статус, наявність документації тощо.

Для працівників агентства регулярно проводяться навчальні заходи та семінари. Це дає можливість покращити професійні навички та надавати своїм клієнтам найкращий рівень послуг та сервісу.

Головні особливості:

• Повний каталог актуальних об'єктів міста та передмістя.

• Використання сучасних інструментів продажу.

• Партнер забудовників м. Вінниці (де компанія працює без комісії).

• Інвестиції в нерухомість.

• Максимальний юридичний супровід угоди.

• Покази та консультації безкоштовні.

Співпраця з ріелторами компанії «Елемент» — це значна економія вашого часу і моральних сил. Співробітники агентства працюють лише з перевіреними об'єктами, надають правдиву інформацію та гарантують безпеку при укладанні угоди.

Замовити зворотній дзвінок