Головна >> Новобудови Вінниці >> ЖК Forest Home Вінниця

ЖК Forest Home Вінниця

ЖК Forest Home Вінниця фото

Forest Home - це інноваційний житловий комплекс, розташований поруч з Вінницьким Лісопарком і складається з дев'яти восьми-, десятиповерхових будинків. Ця нерухомість розкинулася на семи гектарах природного ландшафту, де незаймана природа поєднується з сучасним житловим комфортом.

Лісопарк, розташований поблизу, стає ідеальним місцем для сімейних прогулянок, ранкових пробіжок та велосипедних прогулянок для мешканців цього комплексу. Сама територія Forest Home облаштована з врахуванням збереження природного середовища, і вона вражає розмаїттям дерев і квітучих кущів.

Під час проектування було взято до уваги всі потреби мешканців. Тут ви знайдете спортивні майданчики, дитячі ігрові майданчики та зелені зони для відпочинку дорослих. Паркування також вирішено на високому рівні - 190 гаражних боксів, підземний паркінг на 600 місць і зовнішня стоянка на 120 місць гарантують, що автомобілі мешканців завжди будуть безпечні та комфортно розташовані. Forest Home - це не просто житло, це сполучення з природою та комфортом сучасного життя.Інфраструктура ЖК Форест ХоумІнфраструктура житлового комплексу Forest Home робить його ідеальним місцем для життя та забезпечує комфорт та доступність для мешканців.

Розташування комплексу дозволяє мешканцям дістатися до центру міста Вінниці всього за 10 хвилин на автомобілі. Завдяки близькості до громадського транспорту, такого як автобуси та трамваї, а також міські маршрутки, мешканці можуть легко дістатися до будь-якої частини міста.

Сам комплекс оточений всією необхідною інфраструктурою, включаючи магазини, навчальні заклади, медичні установи, розважальні центри, ресторани та кафе. Є можливість швидко купити продукти у супермаркеті "ГРОШ-Експрес", або вирушити до більших торгових мереж, таких як "АТБ-Маркет", Metro Cash & Carry та "Сільпо" в ТРЦ "Мегамолл", де є різноманіття магазинів та розважальних зон.

Для сімей з дітьми доступ до навчальних закладів легко забезпечується. В районі розташовані ясла, садки та школи. Крім того, є можливість активно проводити час у фітнес-клубах, спортивних залах, студіях йоги, що знаходяться в непосредній близькості від комплексу.

Forest Home - це місце, де зручність та доступність поєднуються з комфортом та якістю життя для всієї родини.


Будинок
Поверховість - 8. 10Кількість квартир - 790Опалення - індивідуальне (в квартирі)
Прибудинкова територія
Територія - закрита для авто та сторонніх

Об'єкти в цьому ЖК

Ціна: 50 400 $
Кімнат: 1
Площа: 43,8 / 19 / 15 м2
Поверх: 10 / 10
Ціна: 42 500 $
Кімнат: 1
Площа: 44 / 16 / - м2
Поверх: 3 / 10
Ціна: 41 000 $
Кімнат: 1
Площа: 43 / - / 14 м2
Поверх: 2 / 10
Ціна: 41 000 $
Кімнат: 1
Площа: 43.20 / - / 14.50 м2
Поверх: 8 / 10
Ціна: 50 000 $
Кімнат: 1
Площа: 48 / 19 / 17 м2
Поверх: 5 / 9

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок