ЖК Барський

ЖК Барський фото
Житловий комплекс «Барський» у Вінниці знаходиться на околиці міста недалеко від перетину Барського та Хмельницького шосе. Траси проходять на комфортній відстані від новобудови, тому рух автомобілів не створює дискомфорту для мешканців.

Неподалік велика ділянка лісу, поблизу немає великих промислових підприємств, що також привертає увагу тих, хто бажає купити квартиру в ЖК «Барський» в м. Вінниця від забудовника «Барський».

Характеристики та особливості комплексу
У складі новобудови два однотипних п'ятиповерхових житлових будинки, в ході будівництва яких компанія застосовує класичну цегляну технологію в поєднанні з екологічно безпечними якісними матеріалами.

Будинки ЖК на вул. Одеська, 3 в м. Вінниця споруджуються з керамічних блоків, з подальшим утепленням фасадів плитами пінопласту й оштукатурюванням. Будинки фарбуються в яскраві чисті кольори, що радують око. Перша будівля комплексу експлуатується з другого кварталу 2017 року.

Інфраструктура новобудови і району
«Барський» – житловий комплекс, на території якого заплановано розміщення великого дитячого майданчика з різноманітними гойдалками, гірками та іншими елементами ігрового і розвиваючого обладнання.

Споруджуються комфортні зони відпочинку з лавками і альтанками. Встановлюються сучасні вуличні ліхтарі, які якісно освітлюють весь двір, і паркувальні місця для гостьового автотранспорту. Влаштовуються проїзди і доріжки для пішоходів.

Хоча новобудова і розташована на краю Вінниці, мешканцям комплексу не треба буде витрачати час, щоб дістатися до будь-якого магазину або медичного закладу. У безпосередній близькості два гіпермаркети, продуктовий ринок і кафе, поблизу знаходиться мережевий супермаркет, медичний центр, відділення банку, аптека і вище профтехучилище. У радіусі одного кілометра аквапарк, школа, лікарня і кілька торгових центрів.

Про квартири
У комплексі запроєктовані 1-2-3-кімнатні квартири. Житло ретельно спроєктовано. Планування квартир відповідають сучасним вимогам по рівню комфорту і за витратами на утримання.
Будинок
технологія будівництва - цегляна
Прибудинкова територія
паркінг - гостьовийзакрита територія - ні

Об'єкти в цьому ЖК

Ціна: 40 000 $
Кімнат: 1
Площа: 45 / - / 9.3 м2
Поверх: 2 / 9
Ціна: 60 000 $
Кімнат: 2
Площа: 70 / - / 11 м2
Поверх: 6 / 6
Ціна: 60 000 $
Кімнат: 2
Площа: 70 / - / - м2
Поверх: 6 / 6
Ціна: 48 000 $
Кімнат: 1
Площа: 44 / 33 / 10 м2
Поверх: 1 / 5
Ціна: 96 000 $
Кімнат: 3
Площа: 120 / 60 / 24 м2
Поверх: 5 / 5

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок