ЖК Premier Tower

ЖК Premier Tower фото
АРХІТЕКТУРА І ДИЗАЙН

Серед новобудов Вінничини житловий комплекс Premier Tower вигідно вирізняється архітектурою. Висота стелі у 3 метра, вільні планування та велика кількість вікон у квартирах додають природнього освітлення та візуально збільшують площу. А ландшафтний дизайн прибудинкової території доповнює неповторний архітектурний вигляд елітної новобудови у Вінниці.

УНІКАЛЬНЕ ОЗДОБЛЕННЯ ЗОН ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

Вражаючий хол з висотою стель 4,15 метрів та панорамним склом, озелененням і авторськими інсталяціями є справжнім витвором мистецтва, який щодня буде радувати мешканців комплексу та вражати гостей.

БЕЗПЕКА

Команда справжніх професіоналів працює над створенням багаторівневої системи захисту наших мешканців та продумує все,задля їхньої безпеки:
- цілодобовий відеонагляд;
- карткова система доступу;
- закрита, охороняєма територія 24/7;
- конс’єржі у під’їздах

ВИСОКОЯКІСНІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА

Вивчивши кращий український будівельний досвід, ми можемо сміливо стверджувати, що технічних аналогів Premier Tower у нашому місті немає. Вільні планування, обладнання від світових брендів, велика кількість ліфтів, ізоляції перекриттів, пожежна сигналізація, система очистки води — все це забезпечить максимальний комфорт і безпеку майбутніх мешканців комплексу.
Будинок
стіни - керамоблокутеплення - мінеральна вата
Прибудинкова територія
закрита територія

Об'єкт на карті

Замовити зворотній дзвінок