Як Швидко Продати Нерухомість

28.02.2023   

Враховуйте розташування та розмір вашої квартири

Коли мова йде про швидкий продаж квартири, вирішальну роль відіграє місце розташування та розмір квартири. Ви повинні розуміти, що час продажу квартири залежить від її розміру. Відповідно до тенденцій ринку, однокімнатна квартира зазвичай продається за 1-2 місяці, двокімнатна — 2-4 місяці, а трикімнатна — до півроку.

Також важливо звернути увагу на планування квартири. Якщо у вас однокімнатна квартира великої площі, знайти покупця може бути складно, оскільки більшість покупців віддасть перевагу двокімнатну квартиру за таку ж ціну.

Співпраця з ріелтором

Співпраця з професійним агентом з нерухомості збільшить ваші шанси швидко продати квартиру. Одна поширена дилема, з якою стикаються багато продавців, полягає в тому, чи співпрацювати з одним чи кількома ріелторами. Хоча деякі продавці вважають, що чим більше ріелторів залучено до продажу, тим швидше відбудеться угода, це не завжди так. На практиці робота з кількома ріелторами може призвести до непотрібної втрати часу та виснаження.

Один досвідчений ріелтор може допомогти вам продати вашу квартиру в більш короткі терміни. Вони також можуть підказати вам правильну стратегію ціноутворення та маркетингові методи, які допоможуть вашій квартирі виділитися на ринку.

Оцініть свою квартиру правильно

Щоб швидко залучити потенційних покупців, необхідно правильно встановити ціну на квартиру. Квартири із завищеною ціною, як правило, залишаються на ринку довше, а квартири з заниженою ціною можуть призвести до втрати прибутку. Професійний ріелтор може допомогти вам визначити найкращу ціну на вашу квартиру на основі ринкових тенденцій та інших відповідних факторів, таких як розташування та розмір квартири.

Швидкий продаж квартири вимагає стратегічного підходу. Співпрацюючи з професійним ріелтором, правильно оцінивши свою квартиру, враховуючи розташування та площу квартири, ви можете підвищити свої шанси швидко та якісно знайти покупця.

Поради щодо продажу нерухомості без зниження ціни

Швидкий продаж нерухомості може вимагати зниження її ціни, але це не єдиний спосіб досягти цього. У цій статті ви знайдете кілька порад щодо того, як збільшити шанси продати нерухомість, не жертвуючи ціною.

Реклама

Розміщення реклами на відомих сайтах нерухомості і використання методів пошукової оптимізації може допомогти збільшити видимість списку. Більша кількість переглядів може призвести до більшої кількості потенційних покупців, збільшуючи шанси на продаж.

Встановлення правильної ціни

Визначення об’єктивної вартості майна має вирішальне значення при його продажу. Ціна не повинна бути занадто високою чи занадто низькою, оскільки обидва сценарії можуть відлякати потенційних покупців. Встановлення ціни, що відрізняється від ринкової на 10-15%, допустимо, але не більше.

Поступове зниження ціни

Якщо нерухомість була на ринку протягом тривалого періоду, поступове зниження ціни може бути ефективною стратегією. Починаючи з 2-3 знижень ціни на 2,5% від початкової ціни протягом 1-2 місяців можна зробити нерухомість більш привабливою для потенційних покупців. Остаточне зниження ціни може бути зроблено ще через 1-2 місяці.

Включення переговорної маржі

Розумно включити маржу в розмірі 2-3% до ціни запиту, щоб врахувати переговори. Покупці часто очікують певної маржі для переговорів щодо ціни, і не врахування її може призвести до того, що потенційні покупці ігноруватимуть нерухомість. Якщо продавець не готовий до переговорів, важливо вказати це в описі.

Будьте відкритими до переговорів

Переговори є ознакою справжнього інтересу до власності, тому важливо бути відкритим до них. Однак продавець повинен визначити мінімально прийнятну ціну нерухомості до початку переговорів. Також важливо залишатися об’єктивним і надавати докази наявності інших об’єктів нерухомості в цьому районі з подібними характеристиками та відповідними цінами.

Не знижуйте ціну нижче ринкової 

Якщо потенційний покупець наполягає на значному зниженні ціни за рахунок пошуку дешевої альтернативи, не завжди розумно прийняти пропозицію. Можливо, покупець не зацікавлений у цьому майні по-справжньому, а скоріше використовує його для зниження ціни на майно, яке його справді цікавить. У таких ситуаціях доцільно твердо стояти на ціні.

Висновок

Для швидкого продажу нерухомості не завжди потрібно жертвувати ціною. Реклама, встановлення правильної ціни, поступове зниження ціни, включення переговорної маржі, відкритість до переговорів і тверде відстоювання ціни з поважних причин — це деякі ефективні стратегії збільшення шансів продати нерухомість без зниження її ціни.

Замовити зворотній дзвінок